Ketomix dieta, cesta ke štíhlé postavě

Z každé strany na nás koukají fotky celebrit a jejich dokonalé postavy. Časopis, televize a především Instagram patří mezi největší zdroje takových fotek. Člověk z toho má trochu depresi a snaží se dokonalému tělu alespoň přiblížit. Možná i právě díky tomu, je na světě tolik diet, ze kterých můžete vybírat. My se podíváme na jednu z nejlepších a to na proteinovou dietu. Proč jsme zvolili právě tuto dietu? Důvod je jednoduchý. Je to díky tomu, že dieta je pro tělo bezpečná a také velice rychlé. Pozitivní zkušenost má například také Mahulena Bočanová.

KetoMix recenze

KetoMix patří mezi první české společnosti, které se zabývají výrobou a prodejem proteinových jídel. Šetří tedy čas, protože dokončení přípravy proteinového jídla vám zabere maximálně 5 minut. V začátcích měli v nabídce pouze pár produktů, ale nyní můžete vybírat ze širokého spektra. Hlavně u proteinových nápojů máte na výběr 7 příchutí + 1 základní. Co je také důležité?

Jídla u Ketomix jsou nutričně vyvážené a proto zde nehrozí riziko zdravotních problémů.

Info: Proteinová dieta (můžete znát také pod názvem nízko sacharidová, bílkovinová, keto a ketogenní dieta) spočívá v tom, že z jídelníčku vyřadíte veškeré sacharidy, které slouží jako energie pro naše tělo. Přibližně po 3 dnech to tělo nevydrží, protože potřebuje někde brát energii a přechází do stavu tzv. ketózy. To je stav, kdy tělo již nezískává energii ze sacharidů, ale z vlastních tukových zásob. To má za následek rychlejší hubnutí, než je tomu u jiných diet.

Výhody diety KetoMix

  • Kvalita zpracování (jídla jsou nutričně vyvážená)
  • Chuť produktů (jídla chutnají skvěle a na výběr máte hodně příchutí)
  • Hubnete rychle
  • Doručení již za 2 dny od odeslání objednávky
  • Online podpora na telefonu, která je ochotná poradit

Máte zkušenosti s dietou KetoMix? Budeme rádi, když se zapojíte do diskuze a přispějete svojí zkušeností.


Sponzorované odkazy:


Kola, cyklistické a sportovního vybavení a doplňky za super ceny. Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše perfektní zdraví. Kvalitní s levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz. Kvalitní a levné proteiny na růst svalů nabízí Sunkins e-shop.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!